Pausinger Paula von (1871-1956)
Prodavač hrnců, signováno, popsáno a datováno vpravo dole Paula v. Pausinger Salzburg 1899, olej/plátno, 131,5 x 81 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |